Hakkımızda

 1989 yılında kurulan BEDİRHAN İNŞAAT 20 yıldan beri sadece İstanbul ile sınırlı kalmayıp bütün Türkiye genelinde ve yurtdışı çalışmalarıyla müşterilerine de hizmet vermektedir.
 
    Geçmişten bugüne süregelen iş anlayışımıza uygun olarak en modern ekipman ve mühendislik yöntemleri uyguladığımız işlerimizin, kaliteden ödün verilmeksizin zamanında, yüksek verimlilik ve kârlılık içerisinde bitirilmesini ve ortaya çıkacak müşteri memnuniyetinin gelecekteki işlerimiz için referans teşkil etmesini sağlamaktır. 
 
    BEDİRHAN İNŞAAT kurulduğu günden beri gösterdiği istikrarlı büyüme ve sağladığı müşteri memnuniyeti, istikrarlı ve titiz bir ekip çalışmasının sonucunda oluşmuştur. Güvenilir ve deneyimli çalışanlarımız ile BEDİRHAN İNŞAAT ileride, mevcut durumunu geliştirerek, yenilikçi ve sektörün önde gelen firmaları arasında olmaya devam edecektir.
 
    BEDİRHAN İNŞAAT olarak, kamu ve özel sektördeki müşterilerimiz ile devam eden başarılı iş ilişkilerimizi, yeni müşterilerimiz ile birlikte geleceğe taşıma azmindeyiz.
 
Saygılarımızla...